Odemykání Vltavy 2021
Nenechte si ujít jubilejní 10. ročník Odemykání Vltavy v Českém Krumlově. Kdo máte konexe nahoře, objednejte prosím počasí a vodu, my obstaráme pivo, klobásy a ostatní věci.
Datum konání: Sobota 17. dubna 2021
Místo konání: Český Krumlov - Zlatá Koruna

10. ročník Odemykání Vltavy


Tak teď nevím, jak to správně počítat, protože se tou pandemií přetrhl souvislý řetěz jednotlivých ročníků akce. Zrušený 9. ročník měl být v loňském roce 2020 a mělo se jet podesáté, počítáno i s nultým ročníkem v roce 2011.

Takže zavedeme pravidlo, že i neuskutečněný ročník bude mít své pořadové číslo. Tím pádem to vychází letos na jubilejní 10. ročník a desátou reálnou plavbu. Vidíte, jak se nám to krásně srovnalo. Jestliže to letos vyjde, tak máme počet roků sjednocen s počtem plaveb.

Startovat se bude opět v Kempu Krumlov - U Trojice. Trasa 12 km klidné vody do Zlaté Koruny do kempu Koruna, kde nás bude čekat občerstvení. Také U Milana pod Krumlovem už bude hořet oheň a z roštu se budou na nás smát opečené klobásy. Nezapomeňte včas myslet na rezervaci lodě, domluvte si podle potřeby i odvoz ráno z Koruny na start.

V Kempu Krumlov bude otevřen kiosek i WC, od 9 hodin do 11:15 příprava na vodu a volná zábava, doufejme, že i s muzikou, a pak už vodníci jako každý rok otočí klíčem v řece a pokřtí nové háčky. Potom se půjde na vodu. Akce je vhodná pro děti, voda je klidná, pouze na konci okořeněná zlatokorunským jezem.

UBYTOVÁNÍ ÚČASTNÍKŮ

Ubytování si můžete domluvit v kempech ve Zlaté Koruně nebo v Krumlově, a to jak ve vlastních stanech,tak v chatkách.

Kemp Krumlov - 720 514 943
Kemp Koruna – 777 729 444
Kemp u Kučerů -  777 140 146

Akci zaštiťuje vltavský webový portál iVltava.cz za podpory vodáckých půjčoven Cesta - sports, Odysea, Pirát a kempů ve Zlaté Koruně (Kemp u Kučerů a Kemp Koruna) a v Českém Krumlově (kemp U Trojice) a Českého svazu rekreačního sportu. 

 

 

Informace pro media: 608 121 312 Jaroslav Lhotský
Dotazy: info@ivltava.cz
Pořádá www.ivltava.cz

Akce je pořádaná pro širokou veřejnost. Na vodě AHOJ!

Komentáře:Napsat komentář


Logo Odysea
Logo Půjčovna raftů Pirát
Logo Cesta Sports

login icon Přihlášení
login icon Mapa Vltavy s jezy a kempy
Mapa Vltavy - jezy, kempy
login icon Podrobná mapa služeb
Mapa Vltavy - Služby
login icon Důležité informace