Padler.cz
Raft.cz

Přidej své fotky
Přidej své video
Facebook iVltava.cz
Vltava - Čtvrtek 22.08.2019

Pravidla splouvání horní Vltavy z Borové Lady do Nové Pece


Pravidla splouvání se v posledních letech ustálila a nedochází k drastickým změnám tak jako na počátku omezování splouvání. Většina příznivců splouvání a místních lidí už asi rezignovala a smířila se s existujícím stavem, kdy jsou zájmy orgánů NPŠ stavěny výše než názory místních orgánů a občanů. Splouvá se tedy za stejných podmínek jako v roce 2014.

Splout Teplou Vltavu je možné od května do října s tím, že v květnu se může na vodu pouze o svátcích a víkendech. Od června do října pak denně. Na nejvíce omezeném úseku ze Soumarského mostu do Pěkné platí povinnost registrace a zaplacení poplatku. Plout je zde možné jak s průvodci, tak bez nich a to v závislosti na výšce hladiny. Pouze s průvodci je možné splouvat, pokud je výška hladiny v rozmezí 50 až 61 centimetrů. Bez průvodce se splouvá v případě, že výška hladiny na vodočetné lati umístěné na Soumarském mostě je nad 61 centimetry.

Všechno pohromadě i s patřičnou propagandou to naleznete na http://www.npsumava.cz/cz/1059/1800/clanek/

Své dotazy můžete volat na tel. 731 530 418 nebo posílat na e-mail: splouvani.vltava@npsumava.cz.

Odkazy: Internetové připojení, Konopí jako lék na rakovinu a další zdravotní problémy GD Sportswear, Vodacká trika, Vzhůru do hor.cz - výlety na ferraty, Rafting SportCentral.cz, JH inzerce, PC služby a tvorba webu, Efektivní reklama:www.cilenareklama.unas.cz

loga | právní doložka | tel.: 731 410 080 | info(za vi nac)ivltava.cz