Padler.cz
Raft.cz

Přidej své fotky
Přidej své video
Facebook iVltava.cz
Vltava - Čtvrtek 22.08.2019

Zpráva z odemykání Vltavy 2016
Nakonec to nebylo tak špatné, jak by se podle předpovědi počasí myslelo. Jen ten deprimující déšť v pátek značně zamával řadami vodáků a probíhalo houfné odhlašování lodí a posádek. Kdo však vydržel a přišel, určitě nelitoval. Nebylo nijak teplo, ale hlavně seshora nepadal déšť, pouze sem tam pár kapek.
K pohodové atmosféře na startu za účasti asi 250-300 lidí přispěla velkou měrou výborná kapela The Greens, která sice dlouho zkoušela a pak zase byla zase chvílemi bez proudu, ale pak to stálo za to, dokonce se někteří rozjaření plavci i roztančili.
Po proslovech vodníka a organizátorů,samotném aktu odemčení řeky a pasování nových vodáků se na vodu vydalo několik desítek kanoí a spousta raftů. Dojezd do Zlaté Koruny byl oproti jiným rokům samozřejmě urychlen, přece jen bylo chladno, ale ve Zlatce hořel oheň a v kiosku kempu měli navařeno a čekali nás, takže spokojenost. Společnost se brzy rozutekla domů, u ohně zůstali jen ti, kteří byli ubytováni v kempu. Howgh.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10441287766-studio-6-vikend/216411010120409/obsah/464006-odemykani-vltavy

Fotky jsou ve fotogalerii i na Facebooku.
Komentáře:Napsat komentářOdkazy: Internetové připojení, Konopí jako lék na rakovinu a další zdravotní problémy GD Sportswear, Vodacká trika, Vzhůru do hor.cz - výlety na ferraty, Rafting SportCentral.cz, JH inzerce, PC služby a tvorba webu, Efektivní reklama:www.cilenareklama.unas.cz

loga | právní doložka | tel.: 731 410 080 | info(za vi nac)ivltava.cz