Padler.cz
Raft.cz

Přidej své fotky
Přidej své video
Facebook iVltava.cz
Vltava - Pondělí 17.06.2019

Odemykání Vltavy 2012

vodník
První ročník odemykání Vltavy je za námi. Sešlo se nás v sobotu 14.4. 2012 v Českém Krumlově v Kempu Krumlov na dvě stovky, což dalo dohromady asi 70 plavidel. Bylo chladno a nevlídno, ale naštěstí nepršelo. Kiosek Ká-servisu v tomto případě výborně zafungoval a zajistil pro nás klobásky a teplé i studené nápoje. Před startem na vodu platí všeho s mírou, a tak jen Břeťa,náš klobásmaster, který na vodu nejel, měl po konzumaci trochu problémy s rovnováhou.

klobásy
kapela
Kapela až z Pardubic měla správný repertoár, a tak se trochu tančilo a zpívalo. Byla tu basa, dvě kytary a tuším mandolína. Pěknou atmosféru krátce narušila jen hromadná bitka několika volně pobíhajících psů, což musel vodník rychle řešit svým pádlem.

Po slavnostním aktu odemčení řeky vodníkem s hastrmankou ( jinak Kaštanem a Zoufalkou ) následovalo pasování nováčků na háčky. Dokonce i některé dospělé vodačky projevili přání, být pasovány - nevím jen na co - , v čemž jim náš vodník milerád za „úplatu“vyhověl. Mluvili jsme nedávno o tom, že vodnickému páru dáme nějaká jména (navrhoval jsem „Pivoňka“ ), ale zatím jsme se na ničem nedohodli. Novináři se na to ptali.

vodáci
Brzy po startu následovala tradiční zastávka „ U Milana“, kde už hořel připravený oheň,a kde se posádky opět potkávaly. Jen rychlopádlisté ( Albey a spol.) a několik dalších tu nestavěli, a odfrčeli v rámci tréninku směr Boršov. Cestou se dále hrálo a zpívalo, posádky lodí začaly přijíždět do Zlaté Koruny okolo druhé hodiny a poslední ve třičtvrtě na pět. Roman Kučera měl všechno připravené,jeho vepřové hody byly na obvyklé úrovni, a tak jsme se potkávali ten den potřetí u něho v hospůdce.
Komentáře:Napsat komentářOdkazy: Internetové připojení, Konopí jako lék na rakovinu a další zdravotní problémy GD Sportswear, Vodacká trika, Vzhůru do hor.cz - výlety na ferraty, Rafting SportCentral.cz, JH inzerce, PC služby a tvorba webu, Efektivní reklama:www.cilenareklama.unas.cz

loga | právní doložka | tel.: 731 410 080 | info(za vi nac)ivltava.cz