Padler.cz
Raft.cz

Přidej své fotky
Přidej své video
Facebook iVltava.cz
Vltava - Pondělí 25.03.2019

Sjízdnost jezů a další novinky na jaře
Sjízdnost jezů a další novinky na jaře
Spolek půjčoven lodí a kempů na Vltavě oznámil, od kdy budou sjízdné některé jezy a také bylo dohodnuto, co je třeba udělat pro zdárnou vodáckou sezónu.

Na schůzce sdružení půjčoven lodí a kempů na Vltavě bylo domluveno, kdy se budou na jezy instalovat šupny a kdy se budou otvírat některé zavřené propusti. Konkrétně jsou to dva jezy se šupnami - jez v Herbertově a jez ve Spolí - tyto budou instalovány nejpozději do 22. dubna, tj. do termínu odemykání Vltavy. Dalším jezem, který se ale otvírá pouze na tento den, je jez ve Zlaté Koruně, pak bude uzavřen a na sezónu se bude otevírat až od 1. května.

Spolek se rozhodl, opravit některé poničené informační tabule na řece a také umístit dvě varovné a naváděcí tabule na jezy v Rožmberku a  před Mrázkův mlýn v Krumlově, kde se stávají za větší vody kvůli neopatrnosti vodáků smrtelné nehody.

Komentáře:Napsat komentářOdkazy: Internetové připojení, Konopí jako lék na rakovinu a další zdravotní problémy GD Sportswear, Vodacká trika, Vzhůru do hor.cz - výlety na ferraty, Rafting SportCentral.cz, JH inzerce, PC služby a tvorba webu, Efektivní reklama:www.cilenareklama.unas.cz

loga | právní doložka | tel.: 731 410 080 | info(za vi nac)ivltava.cz