Padler.cz
Raft.cz

Přidej své fotky
Přidej své video
Facebook iVltava.cz
Vltava - Pondělí 17.06.2019

Průjezd kolem Papouščí skály
Průjezd kolem Papouščí skály
Pro vodáky nakonec jen malé omezení plavby na Vltavě přineslo v minulých týdnech velký rozruch. Přinášíme zprávu Sdružení půjčoven a kempů na Vltavě, která píše o značení v řece, které spolek provedl.

U Papouščí skály bylo včera doplněno značení o průjezdu jezem. Před plavební znaky jsme na střed řeky zavěsili informační tabuli o směru splouvání (čeština, angličtina). Tabule informuje o nebezpečí a směřuje vodáky k levému břehu. Zbyvá instalovat optickou zábranu, která bude zavěšena mezi plavební znaky. Provedeme 22. 5. 2018.
Firma STRIX zahájila práce na odstranění havarijního stavu skály, které by mělo být dokončeno 30. 6. 2018. Důrazně upozorňujte své klienty na nutnost plout při levém břehu. STRIX chce, aby toto obeznámení klienti podepsali!!!

Komentáře:Napsat komentářOdkazy: Internetové připojení, Konopí jako lék na rakovinu a další zdravotní problémy GD Sportswear, Vodacká trika, Vzhůru do hor.cz - výlety na ferraty, Rafting SportCentral.cz, JH inzerce, PC služby a tvorba webu, Efektivní reklama:www.cilenareklama.unas.cz

loga | právní doložka | tel.: 731 410 080 | info(za vi nac)ivltava.cz