Padler.cz
Raft.cz

Přidej své fotky
Přidej své video
Facebook iVltava.cz
Vltava - Pondělí 18.11.2019

Projekt Čistá řeka
Projekt Čistá řeka
Studenti Pražského humanitního gymnázia s projektem Čistá řeka představují další z četných snah o změnu v chování lidí nejen na Vltavě.

Studentský projekt Čistá řeka je nový projekt, který má probíhat v roce 2019 na Vltavě. Studenti chtějí přesvědčit vodáky, aby požadovali pití do skla nebo vratných kelímků a nepoužívali ty jednorázové, které se po dopití vyhazují do odpadu. Jak to má vypadat v praxi už ale neřeší. Ono žádné řešení nikdy není a nemůže být univerzální a stoprocentní pro všechny případy. Přesto dáváme palec nahoru.

Jak sami říkají, nejde tady primárně o Vltavu jako takovou a její čistotu, ale jde o symbol, který má iniciovat změnu paradigmatu ve společnosti. Kdo se chce zapojit nebo chce znát podrobnosti, tady je link.

Komentáře:Napsat komentářOdkazy: Internetové připojení, Konopí jako lék na rakovinu a další zdravotní problémy GD Sportswear, Vodacká trika, Vzhůru do hor.cz - výlety na ferraty, Rafting SportCentral.cz, JH inzerce, PC služby a tvorba webu, Efektivní reklama:www.cilenareklama.unas.cz

loga | právní doložka | tel.: 731 410 080 | info(za vi nac)ivltava.cz