Padler.cz
Raft.cz

Přidej své fotky
Přidej své video
Facebook iVltava.cz
Vltava - Pondělí 17.06.2019

Přípravy na sezónu v Rožmberku
Přípravy na sezónu v Rožmberku
Všichni už pilně zbrojí na přicházející sezónu, my jsme se zajeli podívat do Rožmberka, kde probíhá současně přestavba náměstí a rekonstrukce kempu.

Počasí nám připomíná, že vodácká sezóna je za dveřmi, a proto jsme se vypravili do několika míst, kde dojde k výrazným změnám. Jedním z takových, na které se nás nyní vodáci často vyptávají, je Rožmberk nad Vltavou. V současnosti tady probíhá rekonstrukce náměstí, čímž je městečko zcela neprůjezdné. Práce mají trvat do konce června. Takže vodáci, kteří chtějí začínat zde, musí přijet od Dolního Dvořiště po kaplické silnici, do kempu se tudy dá dojet, zespoda od Branné to nejde. Nabízí se začínat U Veverek, pro ty, kteří si nechtějí nechat ujít možnost proplout centrem Rožmberka s krásnými výhledy na hrad, a přesto nechtějí jet až z Vyššího Brodu.

Radikální přestavba probíhá i v kempu, kde se buduje nové občerstvení se sezením, nový bar a přibyde také 23 nových chatek. Otvírat plánují už koncem května, pokud vše půjde podle plánu. Přikládáme několik fotek.

Kemp Rožmberk jaro 2018

 

Komentáře:Napsat komentářOdkazy: Internetové připojení, Konopí jako lék na rakovinu a další zdravotní problémy GD Sportswear, Vodacká trika, Vzhůru do hor.cz - výlety na ferraty, Rafting SportCentral.cz, JH inzerce, PC služby a tvorba webu, Efektivní reklama:www.cilenareklama.unas.cz

loga | právní doložka | tel.: 731 410 080 | info(za vi nac)ivltava.cz