Padler.cz
Raft.cz

Přidej své fotky
Přidej své video
Facebook iVltava.cz
Vltava - Pondělí 25.03.2019

Novinky na Odemykání Vltavy 2017
Novinky na Odemykání Vltavy 2017
Na co se můžete těšit 22. dubna při odemykání Vltavy v Českém Krumlově, o tom, co už znáte a očekáváte i o tom, co bude nové, se dočtete v tomto příspěvku.

Začněme novinkami. Autodopravce firma Jihočeský vodácký autobus, která provozuje v létě linky vodáckého autobusu, nám přislíbila, že ráno  sveze zdarma všechny vodáky, kteří budou nechávat svá auta ve Zlaté Koruně, na start do Českého Krumlova. Odjezd autobusu bude v 9:40 z kempu U Kučerů, kde je, jako obvykle, zajištěno parkování zdarma.

Další novinkou na akci bude účast hudební a divadelní skupiny Rybníkáři, která ve svém nabitém programu našla malé okénko a bude s námi řeku odemykat. Už se moc těšíme. Něco o nich na ochutnání zde.

Jako vždy bude s námi Vltavu odemykat také nějaká vzácná návštěva, vodácká VIP persona, tentokrát to bude veslař a medailista na MS 1989 ve slovinském Bledu Petr Kováč.

Těšit se můžete samozřejmě na spoustu přátel a známých, které jste dlouho neviděli, na klasický kiosek, novou pamětní medaili, na zastávku u ohně v kempu U Milánka, děti i dospělí tady určitě rádi vyzkouší nízké lanové překážky, které zajistí Petr Urban, na krásnou vodu a (ať to nezakřiknu, třikrát zaťukat) na DOBRÉ POČASÍ. Už jsme ho objednali nahoře.

 

Komentáře:Napsat komentářOdkazy: Internetové připojení, Konopí jako lék na rakovinu a další zdravotní problémy GD Sportswear, Vodacká trika, Vzhůru do hor.cz - výlety na ferraty, Rafting SportCentral.cz, JH inzerce, PC služby a tvorba webu, Efektivní reklama:www.cilenareklama.unas.cz

loga | právní doložka | tel.: 731 410 080 | info(za vi nac)ivltava.cz