Padler.cz
Raft.cz

Přidej své fotky
Přidej své video
Facebook iVltava.cz
Vltava - Čtvrtek 19.09.2019

Jez U Bílého mlýna bude brzy hotov
Jez U Bílého mlýna bude brzy hotov
Za krásného jarního počasí jsme se vypravili do Vyššího Brodu, abychom viděli, jak pokračují práce na rekonstrukci jezu U Bílého mlýna a nafotili nějaké snímky.

Co už je hotovo.

Na stavbě probíhal čilý ruch, pracuje se na koruně jezu. Levá část s náplavkou a šlajsnou je už hotová, zdá se to být nadějné a pro vodáky dobré. Dole pod šlajsnou se prodloužila náplavka, která sahá o dobrých dvacet metrů dále než byla ta původní. Nastupování bude pohodlnější a jistější, zmizely kameny, které byly nepříjemné vlevo těsně po nástupu do lodě a odražení od břehu. Celá masa vody protéká šlajsnou a ještě není vidět, co bude dělat voda po dokončení, ale protože je jez zařazen mezi národní kulturní památky a stavba kopíruje původní stav, tak se asi proudění vody nijak nezmění.

Smlouva o dílo hovoří o dokončení do 5.6., ale podle odhadů odborníků by mohlo být hotovo už v dubnu, takže do vodácké sezóny to snad nezasáhne.

Komentáře:Napsat komentářOdkazy: Internetové připojení, Konopí jako lék na rakovinu a další zdravotní problémy GD Sportswear, Vodacká trika, Vzhůru do hor.cz - výlety na ferraty, Rafting SportCentral.cz, JH inzerce, PC služby a tvorba webu, Efektivní reklama:www.cilenareklama.unas.cz

loga | právní doložka | tel.: 731 410 080 | info(za vi nac)ivltava.cz