Padler.cz
Raft.cz

Přidej své fotky
Přidej své video
Facebook iVltava.cz
Vltava - Pondělí 18.11.2019

Jak jsme čistili řeku
Jak jsme čistili řeku
Výborné počasí, ani horko ani zima, dobrá parta z Červeného Dvora a spousta sesbíraného odpadu.

Nevím jak ostatní party dopadly, ale my jsme si to užili, na vodě byla legrace. Sešli jsme se ráno v kempu Vltavan, dali kávu a rozdělili se na skupiny po pěti či šesti lidech a vedoucí skupin si své lidi rozvezli na přidělenou trasu. Na cestu jsme dostali také svačinu.

Čistili jsme úsek od Maríny do Zlaté Koruny. Odpadu tady nebylo mnoho, převažovaly plasty, které se zachytily za vyššího stavu vody na větvích a většinou byly špatně přístupné, ať už z vody nebo ze břehu. Kombinovali jsme obojí.

Naše parta byla sedmičlenná, dva rafty a jedna vydra. Parta výborná, dobrá nálada panovala po celou cestu, jen s Jindrou jsme měli pořád starosti, protože stále odcházel hluboko do lesů, kde hledal, čím vším by ještě naplnil svůj igelitový pytel.

Po druhé hodině jsme dojeli k jezu ve Zlaté Koruně, kde jsme akci ukončili. Díky všem za účast. Pár fotek dole.

Komentáře:Napsat komentářOdkazy: Internetové připojení, Konopí jako lék na rakovinu a další zdravotní problémy GD Sportswear, Vodacká trika, Vzhůru do hor.cz - výlety na ferraty, Rafting SportCentral.cz, JH inzerce, PC služby a tvorba webu, Efektivní reklama:www.cilenareklama.unas.cz

loga | právní doložka | tel.: 731 410 080 | info(za vi nac)ivltava.cz