Padler.cz
Raft.cz

Přidej své fotky
Přidej své video
Facebook iVltava.cz
Vltava - Pondělí 18.11.2019

Doprava na vodu s JVA?
Doprava na vodu s JVA?
Budeme letos opět jezdit na vodu s Jihočeským vodáckým autobusem? Podle dostupných informací to možné bude. Některé půjčovny lodí a některé z kempů se rozhodly tuto službu podpořit.

Podle našich informací se již připravují smlouvy mezi JVA a některými půjčovnami a kempy, které se rozhodly, že tento způsob dopravy má na Vltavě své místo a osvíceně udělaly první krok k plošnému zavedení služby na naší řece. Co se loni zdálo beznadějné, totiž prodloužení dosavadního pětiletého snažení dopravce, se dnes jeví mnohem reálněji. Pokud vše vyjde, budete se moci s JVA svézt už od konce května. Nasazena bude i oblíbená velkokapacitní kloubová housenka a také modrá Šmoulinka. Víc budeme moci říci až v průběhu příštího měsíce, kdy se chystá k události Odemykání Vltavy 2019 první jízda 13. dubna. To už by měla jednání s partnery JVA být uzavřena, sdělil nám Josef Šelepa, otec projektu.

Komentáře:Napsat komentářOdkazy: Internetové připojení, Konopí jako lék na rakovinu a další zdravotní problémy GD Sportswear, Vodacká trika, Vzhůru do hor.cz - výlety na ferraty, Rafting SportCentral.cz, JH inzerce, PC služby a tvorba webu, Efektivní reklama:www.cilenareklama.unas.cz

loga | právní doložka | tel.: 731 410 080 | info(za vi nac)ivltava.cz