Padler.cz
Raft.cz

Přidej své fotky
Přidej své video
Facebook iVltava.cz
Vltava - Úterý 22.01.2019

B 741 v akci
B 741 v akci
V létě bude k vidění na trasách vodáckého autobusu také jeden krásný staronový kousek, totiž kloubový autobus Karosa B 741, klasická housenka, kterou zná každý obyvatel větších měst.

Tento autobus má kapacitu 52 k sezení a 90 k stání, a proto bude nasazován především v nejvytíženější ranní špičce na trase Český Krumlov - Vyšší Brod. Dopravce ADLP slibuje i zavedení nových linek, které mají navazovat na vlakové spojení z Prahy. Cestovat přitom půjde na jednu jízdenku a rozšíří se též možnosti způsobu placení, ať už ve vlaku, autobusu nebo on-line přes e-shop či IDOS. Jízdenky budou prodávat i některé kempy a půjčovny lodí.

Přibyde nová linka. Trasa z Lipna do Nové Pece přes Horní Planou byla po dlouhou řadu let pro vodáky oříškem, ve kterém se často projevoval hezký český smysl pro improvizaci . Dopravce slibuje rozšířit svou nabídku také na tuto cestu . Je sice pravda, že zlaté časy sjíždění horní Vltavy z Lenory či Soumaráku jsou díky zeleným mozkům z NPŠ pryč, ale přesto je to plus a služba navíc.

Výsledek obrázku pro karosa b 741

zdroj fotky: Pražské autobusy Karosa B 741. 1908 č. 6015 po provedené GO

Komentáře:Napsat komentář



Odkazy: Internetové připojení, Konopí jako lék na rakovinu a další zdravotní problémy GD Sportswear, Vodacká trika, Vzhůru do hor.cz - výlety na ferraty, Rafting SportCentral.cz, JH inzerce, PC služby a tvorba webu, Efektivní reklama:www.cilenareklama.unas.cz

loga | právní doložka | tel.: 731 410 080 | info(za vi nac)ivltava.cz