Zamykání Vltavy 2019
Přijďte s námi zamknout Vltavu a rozloučit se pro letošek s řekou a s přáteli kolem vody.
Datum konání: sobota 19.10. 2019
Místo konání: Český Krumlov - Zlatá Koruna
Tato tradiční akce začíná mezi 9. a 10. hodinou v Kempu Krumlov U Trojice, kde se touto dobou pomalu scházejí první vodáci a vybalují svoje vodácké nádobíčko. Popíjejíc pivo vedou řeči a vítají se se starými i novými kamarády.

I letos bude možné zakoupit si něco na zub v kiosku kempu a též žíznivci si přijdou na své. Pak začnou navážet své vodácké vybavení zúčastněné půjčovny lodí a mumraj může doopravdy začít. Vodník s vodnicí se mezitím hodí do gala a začnou korzovat mezi lidmi, strašíc malé děti a nastavujíc úsměvy pro kamery a skupinová fota.

Vše završí i dobrá muzika, a doufejme, že přijede tolik oblíbený Thom band, aby nás rozehřál a potěšil svými písněmi.

Kolem 11. hodiny provede vodnický pár svou odpovědnou práci a uzamkne řeku až do jara příštího roku. Po krátkém řečnění dojde i na pokřtění nových vodáků vltavskou vodou a vodnickým pádlem. Poté můžeme letos naposledy vyrazit na řeku.

Trasa Zamykání je jasná, Krumlov, pak zastávka U Milana a pak už plnou parou do Zlaté Koruny, snad i do některé otevřené hospody, nasnadě je buď ta v kempu nebo na návsi v Rájově. Zjistíme a dáme vědět na startu.

Domluvit se s půjčovnami lodí můžete také na odvozu ráno kolem deváté ze Zlatky do Krumlova, pojede se tam určitě několikrát a je to ze zkušenosti lepší než převoz auta až odpoledne po skončení plavby.

Kontakty

CESTA Sports, půjčovna lodí 731 410 080
PIRÁT, půjčovna lodí 608 121 312
ODYSEA, půjčovna lodí 602 151 125

Kemp Krumlov U Trojice 720 514 943
Kemp Koruna 777 729 444
Kemp U Kučerů 777 140 146

Tak snad jsme na nic důležitého nezapomněli, 8. ročník Zamykání Vltavy může začít, těšíme se na vás a na vodě ahóóój !!!

Akci pořádá spolek iVltava.cz
Komentáře:Napsat komentář


Logo Půjčovna raftů Pirát
Logo Odysea
Logo Cesta Sports

login icon Přihlášení
login icon Mapa Vltavy s jezy a kempy
Mapa Vltavy - jezy, kempy
login icon Podrobná mapa služeb
Mapa Vltavy - Služby
login icon Důležité informace