Padler.cz
Raft.cz

Přidej své fotky
Přidej své video
Facebook iVltava.cz
Vltava - Pátek 20.07.2018

Zamykání Vltavy 2017
Termín je daný, průběh obvyklý, novinky žádné, počasí objednané, pro další a přesnější informace si rozklikněte.
Datum konání: sobota 21. října
Místo konání: Český Krumlov - Zlatá Koruna
Ahoj, zdravíme kapitány, háčky i ostatní porcelán, zkrátka celý vodácký lid a zveme na tradiční podzimní splutí spojené se zamčením řeky. Pro ty, co jezdí pravidelně, to bude stará vesta, ale pro nové účastníky zopakujeme základní údaje o organizaci akce.

Sraz je mezi devátou až jedenáctou hodinou v KEMPU KRUMLOV (U Trojice). Zde bude probíhat příjemná zábava a setkání po sezóně. Bude otevřen i kiosek kempu se základními potřebami v pořadí rum, zelená, pivo, klobása, možná i něco jiného, necháme se překvapit. WC bude také otevřeno.

Kdo může, nechť přinese svůj hudební nástroj, ať je na startu veseleji a vodník Pivoňka se svou vodnicí si mohou, jak je jejich zvykem, před plavbou ještě zatančit.

Po všech nezbytných přípravách lodí a výstroje nastane okolo čtvrt na dvanáct slavnostní akt zamčení řeky spojený s pasováním nových háčků a následně se půjde na vodu. Čeká nás 12 km klidně proudící vody, což jsou asi dvě hodiny plavby.

Zastávka U Milana v kempu je dobrovolně povinná, oheň bude hořet a gril bude rozpálen. Klasicky tu bývá čočkovka, palačinky, klobásy, možná krkovička, uvidíme, jak se Milan pochlapí. Kdo chcete, vezměte si i vlastní špekáčky.

Konec předpokládáme tentokrát před jezem ve Zlaté Koruně, kde se budou nakládat lodě na vleky. Jez nebude sjízdný.

Následuje volná zábava v Pirátském kiosku pod jezem. Doufejme, že nám bude přát počasí a budeme moci ještě posedět venku. Rájovská hospoda je totiž v rekonstrukci a kemp bude už uzavřen.

Tolik k průběhu a teď ještě několik organizačních věcí. Vaše oblíbené půjčovny lodí opět nabízejí svá plavidla za symbolických 50 korun na osobu, takže si je u nich neváhejte včas !!! zamluvit. Odvoz lidí ze Zlaté Koruny, kde budete moci zaparkovat, je zajištěn, opět se domluvte na časech s půjčovnami, pro opozdilce nějaké auto pošleme nebo se bude muset zajet do Krumlova až po skončení plavby.

Celou akci pořádá sdružení iVltava.cz   Mediální kontakt: Jaroslav Lhotský - 608 121 312
Komentáře:Napsat komentářOdkazy: Internetové připojení, Konopí jako lék na rakovinu a další zdravotní problémy GD Sportswear, Vodacká trika, Vzhůru do hor.cz - výlety na ferraty, Rafting SportCentral.cz, JH inzerce, PC služby a tvorba webu, Efektivní reklama:www.cilenareklama.unas.cz

loga | právní doložka | tel.: 731 410 080 | info(za vi nac)ivltava.cz