Odemykání Vltavy 2019
Odemykat řeku budeme tento rok týden před Velikonocemi, sejdeme se jako obvykle v Kempu Krumlov - U Trojice mezi 9. a 10. hodinou
Datum konání: sobota 13. dubna 2019
Místo konání: Český Krumlov - Zlatá Koruna

8. ročník Odemykání Vltavy

bude startovat sezónu v tradičním duchu už podeváté opět v Kempu Krumlov - U Trojice. Trasa 12 km klidné vody do Zlaté Koruny do kempu Koruna, kde nás bude čekat občerstvení. Také U Milana pod Krumlovem už bude hořet oheň a z roštu se budou na nás smát opečené klobásy. Nezapomeňte včas myslet na rezervaci lodě, domluvte si podle potřeby i odvoz ráno z Koruny na start.

K této události je vypraven speciální autobus z Českých Budějovic, přes Zlatou Korunu do Českého Krumlova. Tento autobus vás do praví na start, ale navečer okolo 17:00 i nazpět do Budějovic. Více na www.vodackyautobus.eu

V Kempu Krumlov bude otevřen kiosek i WC, od 9 hodin do 11:15 příprava na vodu a volná zábava, doufejme, že i s muzikou, a pak už vodníci jako každý rok otočí klíčem v řece a pokřtí nové háčky. Potom se půjde na vodu. Akce je vhodná pro děti, voda je klidná, pouze na konci okořeněná zlatokorunským jezem.

UBYTOVÁNÍ ÚČASTNÍKŮ

Ubytování si můžete domluvit v kempech ve Zlaté Koruně nebo v Krumlově, a to jak ve vlastních stanech,tak v chatkách.

Kemp Krumlov - 720 514 943
Kemp Koruna – 777 729 444
Kemp u Kučerů -  777 140 146

Akci zaštiťuje vltavský webový portál iVltava.cz za podpory vodáckých půjčoven Cesta - sports, Odysea, Pirát, 2Wsports a kempů ve Zlaté Koruně (Kemp u Kučerů a Kemp Koruna) a v Českém Krumlově (kemp U Trojice) a Českého svazu rekreačního sportu. 

 

 

Informace pro media: 608 121 312 Jaroslav Lhotský
Dotazy: info@ivltava.cz
Pořádá www.ivltava.cz

Akce je pořádaná pro širokou veřejnost. Na vodě AHOJ!

Komentáře:Napsat komentář


Logo Půjčovna raftů Pirát
Logo Odysea
Logo Cesta Sports

login icon Přihlášení
login icon Mapa Vltavy s jezy a kempy
Mapa Vltavy - jezy, kempy
login icon Podrobná mapa služeb
Mapa Vltavy - Služby
login icon Důležité informace